Hakkımızda

Biz Herbalife Nutrition Ailesi olarak 95 ülkede milyonlarca insanın dengeli beslenmesini sağlayan ve 40 yıldan fazladır beslenme koçluğu yapan büyük bir aileyiz. Ben Hikmet Baysal, 35 yaşındayım ve Herbalife Nutrition ailesi ile bundan tam 12 yıl önce tanıştım. Dengeli beslenmeyi ve su tüketmeyi öğrendim ve bir çok kişiye sonuç aldırdım ve ilham oldum.

Memnun müşteri olarak Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörü oldum ve gördüğüm ve öğrendiğim şeyleri tüm insanlara öğretme ideali ile insanlara daha hızlı ve kolay ulaşabilmek için bu internet sitesini kurdum. Hemen hemen her şehirde birlikte çalıştığımız insanlar var. Bildiklerimizi birbiriyle paylaşan sonuç alındığında bu sonuçları birlikte kutlayan kocaman bir aile oluşturduk. Sizleri de bu aile içinde görmekten mutluluk duyacağız.

Bizimle birlikte dengeli beslenmenin nasıl yapılacağını öğrenecek ve sizdeki değişimi fark eden insanlara ilham olacaksınız ve bir sürü hayatı değiştirme fırsatı yakalacayaksınız.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yaptığımız danışmanlıklar tamamen ücretsizdir. 


Hızlı bir bağlantı için bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen İletişime Geç!